Chcesz skorzystać z dzikiej sauny ? Wyjściowo są dwie opcje: albo przyjeżdżasz na wspólne saunowanie albo rezerwujesz na wyłączność. Można też wynająć bannika, dostępne są też noclegi na miejscu i w okolicy.

Wspólne saunowanie

Sesje są 2 godzinne, rozpoczynają się o pełnych godzinach, parzystych, pierwsza jest zazwyczaj o 12, ostatnia o 18. Zazwyczaj są to soboty i niedziele, ale czasem bywa inaczej. Sauna mieści 10 osób bez ścisku, więc 12-14 osób może swobodnie saunować, biorąc pod uwagę czas odpoczynku i schładzanie. Rezerwuj miejsce na konkretnym wydarzeniu lub przyjedź „na przypał” ( wtedy nie ma niestety gwarancji wejścia).

Zabierz ze sobą ręczniki (najlepiej 3-4: jeden lub dwa pod siebie, jeden do wytarcia się po i jeden, jeśli potrzebujesz się okryć – u nas nie ma takiego wymogu) i coś ekstra do picia (woda pitna jest, ale potrzebny kubek – weź !) .Więcej informacji w dziale „Co mam zabrać ?”

Rezerwacja na wyłączność

Otrzymujesz saunę gotową do użycia, cieplutką z płonącym ogniem, z gorącą wodą na piecu. W zależności od opcja albo dostaniesz „gołą” rozpaloną sauną, albo będą na Ciebie czekać olejki eteryczne, zapalone świece i pochodnie, ognisko, wykujemy też dla Ciebie przerębel w balii. Jeśli chcesz przygotujemy dla Ciebie też ręczniki, szlafroki i ciepłą herbatę z konopi.

Dodatkowo jest możliwość wynajęcia na czas seansu osoby prowadzącej, naszego bannika. Bannik zapewnia doskonałe sety muzyczne, czasem muzykę na żywo, prowadzi saunową aromaterapię, wprowadza w tajniki naszego dzikiego saunowania, omawia po kolei wszystkie procesu, jak trzeba prowadzi za rękę do zimnej wody. Wówczas nie musisz się też martwić o dokładanie drewna do pieca czy ogniska, bo zrobi to za Ciebie.